Výlet rodin 11. 6. 2016

Po počátečním váhání, kdy jsme se báli, že pojedou nejvíce dvě rodiny, nebo nikdo, účast ohromila všechny, především mne. Když jsem vše dala na papír, zjistila jsem, že přijelo 13 rodin, celkem 60 lidí z toho 26 dospělých a 34 dětí. Věkové rozpětí bylo dost široké. Nejmladší účastníci měli rok a poté se k naší radosti k nám přidaly i dvě babičky (u nich věk zveřejňovat nebudu, protože ho nevím). 

Naším prvním cílem bylo poutní místo Koclířov, kde jsme byli mile přivítání a mohli jsme si tam prohlédnout vlastně úplně všechno. Otec Pavel Dokládal nás provedl Svatou branou milosrdenství, poté jsme občerstvili naše těla v cukrárně a vydali se na prohlídku celého areálu a výkladem. V poledních hodinách jsme obědvali z vlastních zásob na Hřebči, protože restaurace byla k našemu úžasu zavřená a poté se vydali na procházku po hřebeni Hřebče.Každý podle svých sil zvolil délku trasy a všichni příjemně unavení a vyvětraní jsme odjeli do našich domovů. 

Děkuji všem za účast a už můžete posílat návrhy výletů na příští rok. Tento svět přeje připraveným. (navratilova@farnostpolicka.cz).  

Anna Navrátilová