TOUR Polička Betlém 2020 - 5. etapa

Tentokrát to bude takové středně namáhavé putování, necelé 2 km – už jste  za tu dobu, co s Hvězdou jdete do Betléma vytrénovaní, tak to pro vás určitě bude hračka.

Vemte si s sebou na cestu něco, čím můžete fotit. A nezapomeňte prosím na malinký dárek pro Ježíška!

Vše ostatní už jistě znáte ...

Jako obvykle doporučujeme nečíst si trasu předem, ale až cestou bod po bodu – putování tak bude zábavnější.

Budeme rádi, když cestou uděláte nějaké fotografie a nahrajete je do farní složky přístupné zde  nebo přes WhatsApp Róze na číslo 727 977 171, případně mailem na: email.rozka@seznam.cz

Nezapomeňte, že zadané indicie vás přivedou na místo, kde musíte najít schránku s logem soutěže. (Kdyby se vám stalo, že v cíli nenajdete krabičku, nebo v ní bude něco chybět, dejte to prosím hned vědět na telefon Róze.)

Ve schránce najdete:

  • kartičku s úkolem (děti si vybírají jednu ze tří - podle věkové kategorie, dospělí musí splnit úkoly pro všechny věkové kategorie). Úkol si přečtěte a kartičku vraťte zpět do schránky, aby mohla posloužit těm, kdo přijdou po vás.
  • dílek puzzle - ten si vezměte a dobře schovejte. Budete ho ještě potřebovat!
  • dárečky pro Ježíška - ty mu rozhodně neberte! Raději mu ještě nějaký malý dáreček přidejte.

 

Splňte úkol a jeho řešení, své jméno a věk pošlete přes WhatsApp nebo sms-kou na číslo 727 977 171. Pokud bude odpověď správná, přijde vám zpět jedno písmeno – někam si ho napište, neobejdete se bez něj při plnění závěrečného úkolu. (Pokud vás půjde víc pohromadě, nezapomeňte poslat jméno a věk každého, kdo plnil úkol.)

application/pdf TOUR - 5. etapa, trasa.pdf (145.9 kB)