TOUR Polička Betlém 2020 - 4. etapa

Ani tentokrát vás nohy z cesty nijak zvlášť bolet nebudou, trasa má necelého 1,5 km… Jen možná oproti těm minulým povede o něco méně hezkým prostředím. Ale Panna Marie a Josef si také nemohli vybírat, když putovali do Betléma. A třeba přitom objevíte kousek Poličky, kde jste ještě nikdy nebyli!

Co je potřeba už vám je jistě známo ...

Jako obvykle doporučujeme nečíst si trasu předem, ale až cestou bod po bodu – putování tak bude zábavnější.

Budeme rádi, když cestou uděláte nějaké fotografie a nahrajete je do farní složky přístupné zde  nebo přes WhatsApp Róze na číslo 727 977 171, případně mailem na: email.rozka@seznam.cz

Nezapomeňte, že zadané indicie vás přivedou na místo, kde musíte najít schránku s logem soutěže. (Kdyby se vám stalo, že v cíli nenajdete krabičku, nebo v ní bude něco chybět, dejte to prosím hned vědět na telefon Róze.)

Ve schránce najdete:

  • kartičku s úkolem (děti si vybírají jednu ze tří - podle věkové kategorie, dospělí musí splnit úkoly pro všechny věkové kategorie). Úkol si přečtěte a kartičku vraťte zpět do schránky, aby mohla posloužit těm, kdo přijdou po vás.
  • dílek puzzle - ten si vezměte a dobře schovejte. Budete ho ještě potřebovat!

 

Splňte úkol a jeho řešení, své jméno a věk pošlete přes WhatsApp nebo sms-kou na číslo 727 977 171. Pokud bude odpověď správná, přijde vám zpět jedno písmeno – někam si ho napište, neobejdete se bez něj při plnění závěrečného úkolu. (Pokud vás půjde víc pohromadě, nezapomeňte poslat jméno a věk každého, kdo plnil úkol.)

application/pdf TOUR - 4. etapa, trasa.pdf (145.8 kB)