TOUR Polička Betlém 2020 - 3. etapa

Bylo to minule hodně dlouhé putování? Neodradilo vás? Půjdete s Hvězdou dál? Už jste v polovině cesty a cíl se o pořádný kus přiblížil… V této etapě to bude šustit andělskými křídly – všechny anděly, andílky a andělíčky, které během ní potkáte, určitě nespočítáte.

V tomto úseku cesty budete méně chodit (nebude to ani půl kilometru), ale zato úkolů bude o trochu víc. K tomu, abyste je mohli splnit, budete kromě chuti soutěžit určitě potřebovat mobil s foťákem a zrcátko (stačí malé kapesní).

Opět doporučujeme nečíst si trasu předem, ale až cestou bod po bodu – putování tak bude zábavnější.

Budeme rádi, když cestou uděláte nějaké fotografie a nahrajete je do složky, kterou najdete zde, nebo je pošlete přes WhatsApp Róze na číslo 727 977 171, případně mailem na: email.rozka@seznam.cz

Nezapomeňte, že zadané indicie vás přivedou na místo, kde musíte najít schránku s logem soutěže. (Kdyby se vám stalo, že v cíli nenajdete krabičku, nebo v ní bude něco chybět, dejte to prosím hned vědět na telefon Róze.)

Ve schránce najdete:

  • kartičku s úkolem (děti si vybírají jednu ze tří - podle věkové kategorie, dospělí musí splnit úkoly pro všechny věkové kategorie). Úkol si přečtěte a kartičku vraťte zpět do schránky, aby mohla posloužit těm, kdo přijdou po vás.
  • dílek puzzle - ten si vezměte a dobře schovejte. Budete ho ještě potřebovat!

 

Splňte úkol a jeho řešení, své jméno a věk pošlete přes WhatsApp nebo sms-kou na číslo 727 977 171. Pokud bude odpověď správná, přijde vám zpět jedno písmeno – někam si ho napište, neobejdete se bez něj při plnění závěrečného úkolu. (Pokud vás půjde víc pohromadě, nezapomeňte poslat jméno a věk každého, kdo plnil úkol.)

application/pdf TOUR - 3. etapa, trasa.pdf (166.6 kB)