TOUR Polička betlém 2020 - 1. etapa

Kolik toho tentokrát nachodíte? Nebojte, pro začátek to nebudeme přehánět – z výchozího bodu do cíle je to necelý kilometr.

Popis trasy naleznete v příloze nebo si ho můžete vzít v neděli odpoledne v kostele sv. Jakuba. Doporučujeme nečíst si trasu předem, ale až cestou bod po bodu – putování tak bude zábavnější. Vydržíte to?

Nezapomeňte, že zadané indicie vás přivedou na místo, kde musíte najít schránku s logem soutěže.

Ve schránce najdete:

  • kartičku s úkolem (vyberte si jednu ze tří - podle vaší věkové kategorie). Úkol si přečtěte a kartičku vraťte zpět do schránky, aby mohla posloužit těm, kdo přijdou po vás.
  • dílek puzzle - ten si vezměte a dobře schovejte. Budete ho ještě potřebovat!

 

Splňte úkol a jeho řešení, své jméno a věk pošlete přes WhatsApp nebo sms-kou na číslo 727 977 171. Pokud bude odpověď správná, přijde vám zpět jedno písmeno – někam si ho napište, neobejdete se bez něj při plnění závěrečného úkolu. (Pokud vás půjde víc pohromadě, nezapomeňte poslat jméno a věk každého, kdo plnil úkol.)

application/pdf TOUR - 1. etapa, trasa.pdf (149.4 kB)