Silvestr V. D’Souza

tl_files/kclankum/Silvestr.jpgProtože skončila podpora indické dívky Sangeethy, která už dokončila své vzdělání, děti z naší farnosti si na farním dnu vybraly k další podpoře indického chlapce Silvestra V. DSouzu. Tomuto chlapci je v současnosti 7 let, chodí do 2. třídy a pochází z diecéze Belgaum v jižní Indii.

Tatínek Silvestra pracuje jako nádeník, maminka je v domácnosti. Silvestr se rád učí a v budoucnu by se chtěl stát lékařem.

Peníze budou přispívat děti vždy první neděli v měsíci při průvodu spolu s přinášením darů. Zapojit se mohou všechny děti, které budou mít zájem. Mělo by se jednat o část jejich příjmu (kapesného), aby se děti učily dělit s těmi, kteří mají méně než my. Abychom zajistili dostatečný počet rodin, které budou na Silvestra přispívat, prosíme rodiny, které mají zájem se zapojit, aby se  se přihlásily na e-mailu klimes@farnostpolicka.cz

Uvítáme, pokud by se našla rodina, která by se chtěla ujmout organizace (vybírání peněz, informování dětí průběhu studia Silvestra, zajištění komunikace) a přihlásila se na výše uvedeném kontaktu.

Další informace rád sdělí Vojtěch Klimeš.