Na 22. neděli v mezidobí a první poprázdninovou neděli 3.9. přišel do poličské farnosti nový duchovní správce Tomáš Enderle. Přivítali jsme ho tradičním dárkem – poličským pivem – aby tu naši „Poličku“ mohl hned na začátku ochutnat. A pevně věříme, že mu bude chutnat – ale nejen toto dobré pivo i pobyt a působení v Poličce.

Také jsme mu slíbili, že mu budeme ze všech sil pomáhat a že má otevřené dveře našich domovů nejen na nedělní obědy.

V průběhu bohoslužby otec Tomáš požehnal školní potřeby, aby naši žáci a studenti začali nový školní rok co nejlépe a také jsme mysleli na všechny učitele, aby svůj nelehký úkol zvládali zodpovědně a s láskou. Jak bývá zvykem o první neděli v měsíci, bylo požehnáno i maminkám, které očekávají narození dítěte.

Na následující farní kavárně (která se také koná vždy první neděli v měsíci po obou mších) se mohli farníci pozdravit s otcem Tomášem osobně.