Čas pro neobyčejné zážitky v kostele sv. Jakuba v Poličce

Římskokatolická farnost Polička se v sobotu 4. 6. připojila k celoměstské akci Čas pro neobyčejné zážitky. Připravili jsme program, který zahrnoval dvě hudební vystoupení. Obě si našla mnoho nadšených posluchačů. V přestávkách mezi koncerty si mohli lidé prohlédnout kostel, podívat se na kůr k varhanám a v zákristii se obléci do bohoslužebných oděvů. Opět se našli lidé, kteří poprvé viděli varhany, možná poprvé v životě byli v kostele. Zcela jistě byli lidé, kteří svůj neobyčejný zážitek našli právě zde.
Děkuji všem, kteří obětovali svůj čas a věnovali ho návštěvníkům. Všem hudebníkům za nádherný umělecký zážitek. Všem návštěvníkům, že otevřeli těžká vrata kostela a přišli.

A. Navrátilová – posluchač, návštěvník a pracovník farního úřadu zároveň