Novinky na farním webu

Téměř po roce fungování farního webu došlo k několika vylepšením a novým možnostem.

tl_files/kclankum/teplomer.jpgZajímavou a unikátní novinkou je zobrazení teploty v kostele na hlavní straně v pravém sloupci. Teplota je snímána a zasílána na naše webové stránky automaticky, takže je vždy v daný den aktuální.

Je třeba poděkovat firmám Papouch a Fortech za jejich vstřícný postoj k tomuto projektu a všem zůčastněným za jejich práci a dary.

K drobné změmě došlo také ve struktuře webu. Přibyla nová sekce "společenství a pastorace", kde jsou představeny skupinky a společenství, která se pravidelně scházejí v naší farnosti. Vždy je také uveden plán nejbližších setkání a v případě zrušení nebo změny by zde tyto informace měly být zveřejněny. Tato část je úzce svázána se sekcí "kalendář akcí", kde se souhrn nejbližších termínů zobrazuje v pravém sloupci "pravidelné akce". Soupis ještě není zcela kompletní a bude průběžně doplňován.

Poslední novinkou, kterou můžete poprvné využít u tohoto článku, je možnost vkládání komentářů. Chtěli jsme Vám, návštěvníkům stránek, umožnit zpětnou vazbu k článkům a událostem o kterých se zde píše. Jde o zkušební provoz, uvidíme jak se bude diskuze vyvíjet a zda bude přínosem...

komentáře

Komentář od: Pepa Dalík |

Prima novinky, zase další vylepšení a rozšížení, díky všem, kteří web připravují a plní informacemi :o)

vložit komentář:

nevhodné nebo urážlivé komentáře budou smazány