Výlet za o. Benediktem

V sobotu 10. prosince 2011 jsme jeli do Trutnova společně oslavit čtyřicáté narozeniny otce Banedikta. Výprava z naší farnosti čítající dva autobusy dorazila do cíle před polednem. Po vzájemném uvítání jsme slavili mši svatou, při níž jsme otci Benediktovi předali společný dar. Potom jsme se přesunuli do jídelny trutnovské zákl. školy k obědu a pohoštění. Zde jsme mu zazpívali píseň s textem speciálně složeným k jeho výročí a využili příležitosti si s ním popovídat. Otec Benedikt neskrýval svou radost a dojetí a tak naše setkání bylo oboustranně obohacující. Velmi neradi jsme se s ním v odpoledních hodinách rozloučili a v podvečer dorazili šťastně domů. Těšíme se, že  otec Benedikt přiijede zase k nám, aby se sním mohli pozdravit i ti, kdož se na dalekou cestu do Trutnova nemohli vypravit. Dík patří hlavně organizátorům a všem, kteří přispěli svojí "troškou do mlýna".