Farní jarmark

9.12. 2012 na druhou neděli adventní proběhl na  poličské faře již tradiční vánoční jarmark, kterého se zúčastňují a své výrobky prodávají děti i dospělí z naší farnosti. Opět jsme měli možnost vidět, že šikovné ruce, úsměv a vlídné slovo, dokáží zpříjemnit předvánoční čas. Děkujeme všem, kdo se na nedělním dopoledni jakýmkoliv způsobem podíleli, ať už jako prodávající, nakupující či obsluhující ve farní kavárně. Především však patří díky vám, kteří jste svým nákupem a pochvalou výrobků udělali radost všem, kteří věnovali svůj čas na vytváření mnohdy velmi krásných  věcí. Velkou radost jsme měli i z toho, že jste přišli posedět do farní kavárny, kde se na vás vždy moc těšíme a jste srdečně zváni i když nebude právě probíhat jiná akce. Krásné a požehnané svátky vánoční!

 Grubhofferovi

komentáře

vložit komentář:

nevhodné nebo urážlivé komentáře budou smazány