Schůzky dětí z farnosti

Ve školním roce 2016/2017 se budeme opět scházet jednou za čtrnáct dní. Termíny schůzek do konce školního roku:

Mladší:30. 9., 14. 10., 28. 10., 11. 11., 25. 11., 9. 12., 17. 12. – Vánoční Besídka

Starší: 30.9., 28.10., 11.11., 8.12.-9.12. – Předvánoční přespávačka (informace budou včas dodány), 17.12. - Vánoční besídka

V letošním roce se budou schůzky dělit na mladší a starší už na celou schůzku. Mladší bude mít na starosti Verča Pešková, starší pak Vašek Větrovský. Schůzku vždy víkend předtím připomene pan farář při mši v ohláškách. V případě náhlých změn vás budeme informovat formou SMS (Vašek větrovský bude rozesílat SMS o skupince starších, Verča Pešková o mladších). Schůzky budou od 14:00 do 16:30 (může se stát, že se konec protáhne cca. o 10 min.). Dávejte prosím dětem s sebou na schůzku vždy nějakou svačinu (čas na ní bude vyhrazený) a mladším  také přezůvky. Také bychom vás chtěli poprosit, abyste nám dali vědět, když vaše děti na schůzku nepřijdou. Za starší dejte prosím vědět vždy Vaškovi Větrovskému, za mladší vedoucím, kteří budou mít ten týden schůzku (ohlásí je pan farář vždy předem v ohláškách).

Dále je zde téma chaloupka. Termín se ještě řeší, a přesně by měl být dán do ledna 2018. Jako v loňském roce pojdou Starší a mladší zvlášť. Bližší info bude včas dodáno.

To bude zatím asi vše. Máte či budete-li mít jakýkoli dotaz, neváhejte volat či psát: 

Vašek Větrovský - Straší: Tel: 737769994 email: vetrovsky.vaclav@gmail.com 

Verča Pešková - Mladší: Tel: 605833649 email: wiki.wikinka@email.cz

(dostupnost 24 hodin denně, 7 dní v týdnu ☺)

Na shledanou se těší Vašek Větrovský, Verča Pešková, Marek Stodola, Vendy Grubhoferová, Růženka Grubhoferová, Tom Popelka, Kristýnka Šafářová, Natálka Šafářová, Majda Větrovská, Johanka Větrovská, Tadík Navrátil, Honza Stodola, Róza Vymětalová a Kuba Kapoun.