Pravidelné bohoslužby

pátek 18:00 Polička, kostel sv. Michaela
sobota 18:00 Polička, kostel sv. Michaela

Polička, DPS "Penzion" - každý 2. pátek v měsíci v 15:30

Květná, kostel sv. Vavřince - bohoslužby se zde pravidelně nekonají, mše je pouze při pouti v neděli po sv. Vavřinci (10. srpna).

Balda, kaple Panny Marie Sněžné - bohoslužby se zde pravidelně nekonají, jsou pouze při pouti 1. neděli v srpnu (v 9:00 a 10:30)

Modřec, kostel Nejsvětější Trojice - bohoslužby se zde pravidelně nekonají, jsou pouze při pouti v neděli na slavnost Nejsvětější Trojice (červen) a při posvícení poslední neděli v říjnu

Přehled nedělních mší svatých Litomyšlského vikariátu - zde.

Svátost smíření

Svátost smíření je možné přijmout během kněžkých hodin nebo půl hodiny před mší svatou ve středu, pátek, sobotu a v neděli v 7:30.

první pátek v měsíci od 17 hod.

další příležitosti, kdy zpovídá víc kněží z okolí: před Vánocemi a Velikonocemi, před letními prázdninami, na konci letních prázdnin, před Dušičkami

Aktuální informace o bohoslužbách naleznete v ohláškách.