Svátost smíření před Vánocemi

- úterý 17. 12. od 9:00 do 11:00 na faře                                                                                                                                (P. Josef Glogar ze Sebranic, P. Josef Kopecký ze Sebranic, P. Tomáš Enderle)

- středa 18. 12. od 15:00 do 17:00 na faře                                                                                                                            (P. Ondřej Špinler ze Sádku, P. Stanislav Tomšíček ze Svojanova, P. Tomáš Enderle)

- čtvrtek 19. 12. od 9:00 do 11:00 na faře                                                                                                                            (P. Milan Romportl z Borové, P.  Tomáš Enderle)

Roráty

Rorátní mše svaté se můžete letos účastnit v naší farnosti každé adventní podnělí v 6:30 ve farní kapli.

Každý den pak naleznete na stránkách www.roraty.jednoduse.cz advenní zpevy a zamšlení. Teké existuje aplikace do mobilních telefonů "Roráty".

» více...

Sylvestra V. D’Souza

Sylvestra V. D’Souza je 10-ti letý chlapec z Indie, kterého v rámci programu Adopce na dálku podporují děti z naší farnosti. Sylvestr začal nyní studovat 5. třídu. Tu předchozí ukončil v dobrými výsledky a za naši podporu je velmi vděčný. 

Sbírka se koná každou první neděli v měsíci při mši svaté v 10:30 hodin. 

Zde je překlad dopisu, který nám Sylvestr na konci školního roku poslal. Na obrázcích se můžete podívat na originál dopisu i na školní výsledky.

» více...

Farní pouť 2019

Třetí sobotu v září jsme vypravili dva autobusy na pouť. Navštívili jsme poutní místo Sloup, arboretum ve Křtinách a někteří i jeskyni Výpustek. Především jsme ale společně prožili krásný den na zajímavých místech.

» více...

Rozvrhy výuky náboženství 2019/20

Časy, místa a vyučující římskokatolického náboženství v poličské farnosti ve školním roce 2019/20.

» více...

Farní den 2019

Farní den se v letošním roce uskutečnil v neděli 16.6.2019 opět na Zahradě u Mlýna.

Počasí se nás snažilo přesvědčit, že máma raději zůstat doma. Ale ti, kteří se nenechali počasím odradit, vytáhli nějaký ten teplý svetr nebo bundu a vyrazili, určitě nelitovali. A i to počasí nakonec stálo při nás a déšť nás pěkně obešel.

Fotografie si můžete prohlédnout ZDE. 

» více...