Benefiční koncert Oblastní charity Polička

Čtveřice mladých cellistů posluchačům představí originální úpravy nejznámějších klasických skladeb, ale také jazzových, filmových a rockových melodïí, čímž divákům předvede, jak se bourají hranice mezi zábavou a klasickou hudbou. Svým vystoupením zároveň podpoří dobročinný účel benefičního koncertu Oblastní charity Polička. Petr Špaček, Jan Zvěřina, Jan Zeman a Ivan Vokáč umí diváky pořádně nadchnout. Nástroje i party ovládají sebevědomě, s úsměvem i sebeironií. Všichni hráči jsou bezkonkurenční sólisté i skvělí jako soubor. Nadchněte se také na: https://pcq.cz/.

Koncert se koná 3. listopadu 2018 od 17:00 hodin v kostele sv. Michaela v Poličce.

Skvělý hudební zážitek si můžete dopřát za 200 Kč vstupného, důchodci a děti za polovic. Vstupenky budou k prodeji hodinu před koncertem přímo v kostele.

Výtěžek z Vaší účasti (vstupného) a z darů sponzorů poslouží jako finanční základ na výměnu oken a topení v stavebně nejstarším charitním domě (Charitní dům IV. - Vrchlického čp. 10), kde pro lidi z Poličska provozujeme sociální služby. Těšíme se na Vaši účast. Věříme, že nebudete litovat!

Jdi zpět